top of page
xff.jpg

Hakkımızda

2008 yılında bu yana faaliyetlerini sürdüren Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Bugün, geniş bir çerçevede hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki yerli ve yabancı müvekkillerine hukuk hizmeti veren Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu; en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış, departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu, hukuki meseleleri tüm boyutlarıyla ve sonuç odaklı bir bakış açısı ile ele alan ve kurumsal bir hizmet anlayışına sahip seçkin bir hukuk bürosudur. 

 

Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu verdiği hizmetlerin seçkin ve en üst kalitede olmasını gözetir ve farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerle çalışır. Kendi ekibinin yanı sıra ülkenin önde gelen uzman akademisyenlerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuyla da çalışan Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu; müvekkillerinin güncel ve doğru bilgiye erişebilmesini hedefler.  Her müvekkili için özel çözüm yolu üreten Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu, ele aldığı meselenin aciliyetini göz önünde bulundurarak zamanı efektif kullanır. 

 

Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu olarak değişen dünya ile birlikte ortaya çıkan her yeni gelişmeyi gerekli ilgi ve özenle inceliyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetin ayrılmaz bir parçası, siz değerli müvekkillerimizin gerekli hukuki ihtiyaçları doğrultusunda doğru kararlar alabilmeleri için, kendileriyle yakın bir çalışma ortamı oluşturuyor ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Farklı hukuk disiplinleri konusundaki bilgi ve deneyimlerimizi bütünleşik olarak müvekkillerimize sunmaya gayret ediyoruz; bu sayede müvekkillerimiz açısından daha faydalı ve etkin olacağımıza inanıyoruz.

WhatsApp Image 2022-03-02 at 13.47.16 copy.jpg
logo.png

Cumhuriyet Mah. Millet Cad. No:32 Yörük Plaza Melikgazi/KAYSERİ

+90 352 353 38 38

+90 545 535 05 38

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

ONLINE ÖDEME

Türkiye Barolar Birliği onaylı online pos hizmetimiz ile Mehmet Orak Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosuna Ödeme yapabilirsiniz.

turkpara_logo-1.png

YASAL UYARI

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir ve böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır.

whatsapp.png
bottom of page